Ośrodek

Jadalnia

Ośrodek „Diament” oferuje Gościom doskonałą domową kuchnię, serwującą posiłki, które smakują jak w domu. Zapewniamy śniadania, obiady i kolacje (śniadania i kolacje podajemy w formie bufetu, obiady wraz z podwieczorkiem serwujemy do stolików). Jadalnia w OW "Diament" jest dostosowana do potrzeb dzieci - krzesełka do karmienia, sztućce, naczynia przeznaczone dla dzieci, kolorowe podkładki pod zastawę z postaciami z bajek, śliniaczki.

Strefa Rekreacji

„Nasz Ośrodek przygotował dla Państwa szereg różnorodnych atrakcji. Obiecujemy, że bez względu na wiek każdy znajdzie coś dla siebie.”

Figloraj

Strefa przeznaczona dla dzieci, gdzie oprócz wspaniałej zabawy, zapewniamy najmłodszym rozwój sprawności ruchowej i zmysłu równowagi.

Zewnętrzne place zabaw

Funkcjonalnie zaprojektowane z myślą o naszych małych Gościach.

Patio

Miejsce do grillowania i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Wielofunkcyjna sala

Z konsolą XBOX + Kinekt oraz telewizor 3D SMART TV 55 cali

Stół do tenisa / Piłkarzyki / Kącik malucha - z zabawkami edukacyjnymi dla maluchów

Boisko do piłki plażowej / Wypożyczalnia rowerów - jednoosobowe, tandem, z fotelikami dla dzieci i przyczepkami, biegowe

Ośrodek położony jest w trzeciej linii brzegowej w sąsiedztwie innych obiektów wypoczynkowych i lasów. Zielony ogród, altana czy plac zabaw nie tylko wpisują się w aranżację obiektu ale są miejscem do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Lokalizacja

O.W. “Diament”

ul. Pomorska 8-10
72-346 Pobierowo

tel: 91 386 41 41
tel: 510 281 464, 510 281 366

adres e-mail: [email protected]